Administratorem strony www.olgakoldej.com jest Olga Kołdej, ul. Budrysów 26/28, 04-092 Warszawa, NIP: 9271908549.

Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest również Olga Kołdej, ul. Budrysów 26/28, 04-092 Warszawa, NIP: 9271908549.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z polityką prywatności napisz do mnie na ten adres e-mail: olga@olgakoldej.com

Kiedy odwiedzasz moją stronę, zostawiasz komentarz, zapisujesz się do newslettera lub na inną listę mailingową albo lub piszesz do mnie – przekazujesz mi swoje dane osobowe, a ja dbam o to, aby były one bezpieczne, i nie dostały się bez mojej czy Twojej wiedzy w niepowołane ręce.

Nie wszystkie dane przetwarzam sama, ale dla pewnych celów współpracuję z podmiotami, którym dane osobowe powierzam. Dostawców tych wybieram bardzo starannie, decydując się na rzetelne współprace.
Te podmioty to m.in.: dostawca serwera i poczty e-mail (Zenbox Sp. z o.o.), firma obsługująca mailing (UAB Mailerlite) firma analizująca ruch na stronie i obsługująca ciasteczka (cookies) (Google LLC)

Dla finalizowania różnych działań na stronie olgakoldej.com konieczne są różne dane. Chcę jednocześnie podkreślić, że wymagam zawsze minimalnej ilości informacji potrzebnych do sfinalizowania konkretnych czynności. Dane, które zbieram na potrzeby różnych czyności są zatem konieczne dla ich wykonania, ale ich przekazanie jest dobrowolne.

Zawsze masz prawo do wglądu w swoje, przesłane mi dane, masz prawo do ich edycji i usunięcia. Zawsze masz prawo do wypisania się z jednej lub wszystkich list mailingowych (link do tego celu zawsze znajduje się na dole newslettera). W tych celach możesz napisać do mnie, na ten adres e-mail: olga@olgakoldej.com .